PRZENIEŚ SWOJĄ FIRMĘ Z UKRAINY DO SZWECJI
1 March 2022 - Cathy Xiao Chen

Otwieramy oczy z przerażeniem, na rozwijający się konflikt zbrojny na Ukrainie, dlatego też otwieramy nasze drzwi dla wszystkich, przedsiębiorców, którzy potrzebują pomoc w znalezieniu bezpieczne osoi za granicą.

Nasza firma opiera się na silnych wartościach takich jak Zaufanie, Odwaga i Współpraca, aby być przykładem biznesu, który wspiera przedsiębiorców, jednostki ale również naszą planetę.

W obecnej sytuacji współpracujemy  z naszymi partnerami w Rumunii i Polsce aby zapewnić niezbędne informacje dla tych, którzy przekraczają granice.

Wielu z nas doświadczyło, osobiście, trudności związanych z niestabilnością polityczną, wojną, emigracji, oraz strachu o rodzinę i najbliższych. 

Nasze serca są z Wami obywatelami Ukrainy i Rosji, których życie zostało wywrócone so góry nogami.

Witamy Was z otwartymi ramionami, u nas, w Szwecji.

 

Dowiedz się więcej o życiu w Szwecji:

https://sweden.se/

 

Sprawdź jakie warunki musisz spełnić aby otrzymać wizę do Szwecji:

https://www.government.se/government-policy/migration-and-asylum/list-of-foreign-citizens-who-require-visa-for-entry-into-sweden/

 

Zaaplikuj o azyl w Szwecji. Musisz być w Szwecji lub na granicy w trakcie składania wniosku:

https://www.migrationsverket.se/Privatpersoner/Skydd-enligt-massflyktsdirektivet.html

 

Dowiedz się więcej o wsparciu finansowym dla poszukujących azylu:

https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Protection-and-asylum-in-Sweden/While-you-are-waiting-for-a-decision/Financial-support.html

 

Tutaj znajdziesz informacje o swoich prawach jako osoba poszukująca azylu:

https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Protection-and-asylum-in-Sweden/While-you-are-waiting-for-a-decision/Working.html

 

Jak zarejestrować zagraniczną firmę w Szwecji:

https://www.verksamt.se/web/international/starting/registration-of-foreign-companies-in-sweden

 

Jeśli posiadasz firmę na Ukrainie już teraz możesz zarejestrować swoją firmę i jej adres w Szwecji. Potrzebujesz jedynie dostęp do internetu oraz firmowy e-mail  do otrzymywania poczty. To jest nasz podarunek dla Ciebie. Zaaplikuj używając formularza poniżej.

Impact Hub Stockholm wierzy, że stabilność finansowa jest niezbędna nie tylko dla Ciebie jako jednostki ale również dla Twojej rodziny i najbliższych. Stabilność finansowa oznacza możliwość lepszego życia, lepszego zdrowia, połączenia rodziny ale przede wszystkim życia bez strachu.

 

ZAAPLIKUJ O ADRES FIRMOWY W SZWECJI

 

Translated by Katarzyna Danila