PŘESUN SÍDLA FIRMY Z UKRAJINY DO ŠVÉDSKA
1 March 2022 - Cathy Xiao Chen

Naše zraky jsou upřeny na děsivý konflikt, který probíhá na Ukrajině, a otevíráme své dveře lidem, ženám, podnikatelům, kteří potřebují pomoc při hledání bezpečí v jiné zemi. Naše společnost byla postavena na základních hodnotách důvěry, odvahy a spolupráce. Snažíme se být průkopníkem světa, kde podnikání funguje i pro lidi a planetu. Spolupracujeme s naší globální sítí na zpřístupnění informací o podpoře v Rumunsku a Polsku těm z vás, kteří překračují hranice.

Mnozí z nás si již zažili osobní útrapy spojené s politickou nestabilitou, válkou, migrací a strachem o vlastní životy. Naše srdce patří vám, lidem Ukrajiny a Ruska, jejichž životy byly převráceny naruby. Jste vítáni u nás ve Švédsku.

 

Přečtěte si vice o životě ve Švédsku:
https://sweden.se/

Prostudujte si vízovou povinnost pro vstup do Švédska. Pokud jste držitelem biometrického pasu, nepotřebujete ke vstupu do Švédska vízum:
https://www.government.se/government-policy/migration-and-asylum/list-of-foreign-citizens-who-require-visa-for-entry-into-sweden/

 

Pokud máte firmu na Ukrajině, můžete nyní zaregistrovat své sídlo na naší adrese ve Švédsku. Vše, co potřebujete, je připojení k Wi-Fi a e-mailová adresa pro příjem firemního příspěvku. Toto je náš dárek pro vás. Přihlaste se pomocí formuláře níže.

Děláme to proto, že věříme, že finanční zabezpečení je důležité nejen pro vás jako jednotlivce, ale i pro vaši rodinu a vaše blízké. Finanční jistota znamená, že máte možnost žít lepší život, dobře se stravovat, být zdraví a hlavně žít na místě beze strachu.

 

Zažádejte o umístění sídla společnosti ve Švédsku

 

Translated by Zuzana Rauscherová