ЯК ПЕРЕВЕЗТИ СВІЙ БІЗНЕС З УКРАЇНИ ДО ШВЕЦІЇ
1 March 2022 - Cathy Xiao Chen

Через нарастаючий конфлікт в Україні, ми (Impact Hub Sweden) відчиняємо свої двері для людей, жінок, підприємців які потребують допомоги в безпеці в іншій країні. Наша компанія побудована на невід’ємних цінностях Довіри, Відваги та Співпраці прокладаючи шлях в світ, де підприємства працюють як для людей так і світу. Ми співпрацюємо з нашею міжнародною мережею (Impact Hub) для надання більш доступної інформаційної допомоги для тих, хто наразі перетинає кордони в Румунії та Польщі.

Багато з нас хто відчув особисті труднощі та проблеми політичної нестабільності, війни, міграції та страх в особистому житті та в історії вашої родини. Наші серця відкриті для вас, людей із України та Росії, чиї життя перевернулися з ног до голови. Ми раді вам в Швеції.

 

Дізнатися більше про життя в Швеції:

https://sweden.se/ 

 

Інформація щодо візових вимог до в’їзду у Швецію, при наявності біометричного паспорту, віза на в’їзд до Швеції не потрібна:

https://www.government.se/government-policy/migration-and-asylum/list-of-foreign-citizens-who-require-visa-for-entry-into-sweden/

 

Подання заявок на статус переселенця. Вам необхідно перебувати на території Швеції або на кордоні: 

https://www.migrationsverket.se/Privatpersoner/Skydd-enligt-massflyktsdirektivet.html

 

Дізнатися більше про фінансову допомогу:

https://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Protection-and-asylum-in-Sweden/While-you-are-waiting-for-a-decision/Financial-support.html 

 

Дізнатися більше про право на працю:

ttps://www.migrationsverket.se/English/Private-individuals/Protection-and-asylum-in-Sweden/While-you-are-waiting-for-a-decision/Working.html

 

Інформація щодо реєстрування власного бізнесу в Швеції:

https://www.verksamt.se/web/international/starting/registration-of-foreign-companies-in-sweden 

 

Якщо у вас є зареєстрований бізнес в Україні, ви можете також перезареєструвати його на вашу адресу в Швеції. Все що, для цього необхідно це WI-FI та наявність електронної пошти, для отримання пошти для вашого бізнесу. Це наш подарунок Вам, для подання заявки, заповніть формуляр наданий нижче.

Ми робимо це задля віри в те, що фінансова безпека важлива, не тільки для вас як особистості, так і для вашої родини, та ваших близьких. Фінансова безпека означає, що у вас є можливість на краще життя, на їжу, здоров’я на підтримку возз’єднання вашої родини та найголовніше на життя без страху. 

 

Подання заявок на реєстрування адреси вашого бізнесу в Швеції

 

Translated by Tetiana Chechota